ТОВ "УКРЕКОБУДІНВЕСТ"

Код за ЄДРПОУ: 34355660
Телефон: 044-486-91-37; 044-379-29-23
e-mail: alex@emit.net.ua
Юридична адреса: вул.Старокиївська,10
 

Доступ до приміщення та доступність послуг інвалідам та маломобільним групам населення

 

ЗАТВЕРДЖЕНО»

                                                                                                 Наказ № 17    від 21.06.2016

                                                                                                  Генеральний директор

                                                                                                 _______________ Є.В.Василенко

 

 

 

 

Доступ до приміщення та доступність послуг інвалідам та маломобільним групам населення у ТОВ «Укрекобудінвест».

З метою виконання Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – депозитарної діяльності та клірингової діяльності (рішення НКЦПФР від 21.05.2013 року №862) та Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльності з торгівлі цінними паперами (рішення НКЦПФР від 14.05.2013 року №819)забезпечити  доступ до приміщення та доступності послуг інвалідам та маломобільним категоріям населення, який полягає в наступному:

  1. Передбачено можливість надання співробітником (співробітниками) ТОВ «Укрекобудінвест». допомоги провідника до безпосереднього приміщення ТОВ «Укрекобудінвест». на прохання інваліда або іншої людини, що відноситься до маломобільної групи населення та звертається за наданням послуг.
  2. Забезпечити читання уголос співробітником (співробітниками) ТОВ «Укрекобудінвест» документів, що стосуються надання ТОВ «Укрекобудінвест» фінансових послуг, для осіб з вадами зору або інших осіб, які звернулись за наданням послуг, але не мають змоги з певних причин самостійно прочитати документ.
  3. Передбачено можливість проведення ідентифікації та верифікації особи, прийому документів від особи, що звертається за наданням фінансових послуг, або є клієнтом ТОВ «Укрекобудінвест».  за місцем проживання такої особи або іншим місцем, вказаним такою особою.